Budete-li chtít nám zanechat vzkaz, prosím využijte náš email info@ski-bike.cz. Po schválení administrátorem budete Váš vzkaz zveřejněný. Děkujeme.

Petr Voborský

Ahoj Ivane,
zdravíme a ještě jednou díky za skvělé Alsasko, těšíme se na další. Zdena+Petr

Marie

Ahoj Ivane,
díky za bezva pobyt u Bodamského jezera. Všechno bylo jako vždy super - ubytování, jídlo, cykloetapy, pohoda, klid, prostě všechno. I to počasí se Ti povedlo skvěle... :-) Takže díky a brzy nashledanou na Alsaské vinné stezce.
Marie.

Vlada a Hanka Hautovi

Ahoj Ivane,Garda byla skvela.pochvala Tobe a manzelce za skvelou organizaci a za skvele zazitky.Jedeme 3.2.-9.2.na Civetu,probereme dalsi akce.Prejeme hezke a pohodove vanoce.Hautovi-Jihlava

Petr Voborský

Zdravíme z Vysočiny,
poněvadž jsme se vzhledem k rychlému nedělnímu rozjezdu nestihli vyjádřit, přijměte alespoň touto formou vyslovit vám naše poděkování za skvěle strávené čtyři dny se skvělou cestovkou. Už teď se těšíme na další. Díky.
Zdena Pitrochová, Petr Voborský.

Marta Škrlantová

Ahoj Ivane, i my bychom rádi rezervaci na Lago di Garda v období 16.6.214-22.6.2014 pro 2 osoby. Toskánsko bylo nádherné a na tuto dovolenou vzpomínáme jen v dobrém. Budeme se těšit na další a tobě přejeme hodně tak spokojených lidí, jako jsme my.

Marcela Šustová

Ahojky Ivane, taktéž i my děkujeme za úžasný zájezd do Toskánska, předčilo to naše očekávání ve všem a proto bychom si rádi rezervovali raději již nyní zájezd na LAGO DI GARDA - 16.6.2014 - 22.6.2014 - 2 osoby. Předem děkujeme

Ing. Petr Šlosar

Milý Ivane, zájezd do Katalánska byl po všech stránkách výborný, díky Ti moc. Prosím Tě pěkně, papírový katalog zima 2014 jsem již viděl, ale internetový katalog ještě na Vašich stránkách zatím není. Rád bych si závazně objednal lyž. zájezd do Apriky pro 3 osoby. 100% s účastí můžeš počítat. Jakmile bude nabídka na internetu přihlásím se. Díky AHOJ. P. Šlosar.

Honza Doležal

Ahoj Ivane.
Právě jsme se vrátili z nádherného cyklozájezdu Kornatské ostrovy. Zájezd a vše kolem bylo úžasné. Jsme tak nadšeni, že jsme již rozhodnuti jet s Vámi znovu jak na kola, tak bychom s Vámi rádi absolvovali i lyže.
Zájezd jsme si koupili přes CK FEDE, ale myslím si, že příště se už můžeme domluvit bez prostředníka. Píši společně i s Jaruškou Pincovou, která rovněž sdílí moje nadšení.
Budeme proto rádi, aby sis nás zařadil do svého seznamu a poslal nám zprávu, až budeš mít připraven nový katalog.
Zdravíme a přejeme další úspěšné zájezdy. Honza a Jarka

Marcela Brabcová

Po několikáté si prohlížím fotky z nádherné
dovolené.Byla úžasná. Vše bylo dokonalé, co víc
dodat, jen ať se vám dál daří vše takto organizovat a již se těším na další dovolenou
s vámi. Ještě jednou díky, Brabcová Marcela

Hanka

Ivane,ještě jednou díky za nádhernou dovolenou na Lago di Garda,II.běh.Program na celý týden byl tak dokonale naplánovaný,s jinou cestovkou nesrovratelný,Žádné hltání km,ale klid a pohoda na úžasných cyklostezkách,s časem i na kochání se okolní přírodou , výhledy na jezero...Obavy z horské byly zbytečné,opravdu si nás měl pod dozorem,ikdyž si nám nedýchal na záda:-)ale značení v terénu bylo.Několika km klesání z vrcholku na závěr etapy byl brzdový zážitek:-)Přeji Tobě i Tvé ženě zdraví a nekončící elán zájezdy pořádat.Hanka

Jiří Svoboda

Já se připojuji k paní Renatě. Byli jsme na podobné akci v Rakousku a mám stejně dobré pocity. Je vidět, že to děláte proto, že Vás to baví. Jen tak dál. Za celou partu z Liberce děkujeme a uvažujeme o Itálii. Ať se Vám daří Jiří Svoboda.

Renáta Michálková

Jsem taky Renata a taky jsem byla na Gardě a absolvovala jsem i horskou :-).
Jela jsem poprvé v životě na organizovanou cykloturistiku. Předčilo to mé očekávání. Vše bylo skvělé, úžasné, nevím jaké přirovnání - to nejlepší mám napsat. Od ubytování,jídla, organizace celého zájezdu, informace pro lidi,výběr tras, nakládání a vykládání kol. Prostě Ivane, pro tuto práci jsi se narodil. Je poznat, že to děláš svým srdcem, že to máš rád a že k tomu používáš hlavu, aby to klapalo a vše dobře fungovalo. Moc díky a někdy příště Renata Michálková

Renata

Připojuji se k pochvalným ovacím na zájezd do Gardy.
Byli jsme nadšeni, horskou jsme prostě vynechali a moc moc si to vše užili. Máme na co vzpomínat!
Díky moc a doufám, že zase za rok!!

Jolana Pražáková

Další příspěvek k cyklistice na Lago di Garda, tentokrát rok 2012 - NÁDHERA. Ivane moc díky, úžasně jsme si vše užili. Těšíme se na další zážitky se Ski-bikem. Jolana

Ivana

Po návratu z Laga di Garda mně to nedá - musím napsat BÁJEČNÁ DOVOLENÁ! Po Bretani pro mne nekrásnější co do přírodních krás - spojení jezer a hor je prostě úžasné! Na našem zájezdu(třetí v pořadí na tomto místě) jsme už informace o náročnosti horské trasy měli, ale přesto jsme se rozhodli trasu skoro všichni absolvovat a zvládli jsme to. Bylo to skutečně nejnáročnější z toho, co jsem za 12 let se Ski-bikem na kolech absolvovala, sáhli jsme si "na dno", ale stálo to za to! Za sebe mohu říci jediné - více takových dovolených!!! Díky za ně :-)!

Blanka Koubová

Ivane, zájezd na Lago di Garda byl moc hezký, krásná krajina, báječné koupání v jezerech, příjemný hotel a výborné jídlo. Jenom k "horské etapě" mám připomínku. Pokud připravuješ cyklozájezd pod hlavičkou seriozní cestovky a ne pro partičku kamarádů, je nezodpovědné poslat cyklisty do neprozkoumaného horského terénu určeného jen pro speciální horská kola a podat k trase naprosto nedostatečné a zavádějící informace. Přeji hezký zbytek léta. Blanka

Alena Truhlářová

Koukám, že pro rok 2010 zde není ještě žádná pochvalná zpráva, takže já začínám.....Ivánku, bylo to úžasné, moc se nám to všem líbilo, báječně jsme si to užili a tak nějak jsme "omládli". Těšíme se za rok. Ahojky.Kardio Alča

Petr Novák

Ahoj Ivane,
díky Tvé „cestovce“ jsme zažili jednu z nejhezčích dovolených v životě /teď máme na mysli spíše Burgundsko, které nás víc chytlo za srdce, ale i Maďarsko nebylo špatné, pomineme-li ty jejich cyklostezky/. Ty uvozovky v „cestovce“ neznačí nějaké snižování, ale to, že se vlastně jedná napůl o CK a napůl o rodinný podnik, pohodu s přáteli. Až jednou nebudeme moci, bude nám to chybět. A litujeme promarněných let minulých, kde nám utekla Provence, Loira, Bretaň.
Takže, kdo nejel s Čížkem, jakoby ten rok nebyl!
Jitka a Petr Novákovi

Jana Váňová

Ahoj Ivane, chci už dlouhou moc poděkovat, že mi stále zasíláté Váš katalog a nevyřadili jste mě ze seznamu. Moc roků jsem s Vámi nikde nebyla, jelikož jsem byla tři roky na mateřské dovolené. vždycky, když si otevřu Váš katalog, tak se mi vybaví ty nejhezčí moje dovolené na kolech(Rakousko, Provence) a zážitky z nich.Tak snad se mi podaří někdy v budoucni zase s Vámi někam vyjet. Mějte se moc hezky a děkuji Jana (bývalá členka tzv. Jirkova A-Teamu)

Renata

Ahoj Ivane.
Já vím,že Ty víš,že vše bylo v Passo Tonale super, ale stejně Ti to musím napsat ještě jednou!Takže díky moc,doufám,že příště s Tebou a dalšími parťáky ze skupiny Vašů! Renata D.