Nabízíme hezké ubytování v účelně zařízeném apartmánu pro 2-4 osoby, který se nachází v klidné části Harrachova jednoho z nejznámějších center zimních sportů v Krkonoších. Vleky a lanovky, sjezdovky, běžecké i turistické trasy jsou doslova za humny - cca 0,5 km od ubytování je sedačková lanovka a 3 lyžařské vleky na Čertovu horu, zdejší tratě jsou v případě nepříznivého počasí uměle zasněžovány. Pro milovníky běžeckého lyžování je k dispozici běžecká magistrála - cca 110 km upravovaných a značených tras s běžeckou stopou.

V létě máte navíc na dosah přírodní koupaliště, tenisové kurty, hřiště na golf (8 jamek). K dispozici jsou dlouhé kilometry značených turistických stezek a samozřejmě i terény pro ty, jimž učarovala cykloturistika.

Apartmán

Ubytování se nachází v přízemí horského domu a tak je možný vstup zvenčí a za příznivého počasí možnost příjemného posezení přímo před bytem. Jeho součástí jsou 4 místa na spaní – 2 v oddělené ložnici a 2 na rozkládacím dvoulůžku v pokoji s kuchyňským koutem. Ten je vybaven základním nádobím, elektrickým dvou vařičem, lednicí, mikrovlnou troubou, překapávačem, varnou konvicí, topinkovačem. V apartmánu je LCD se satelitním příjmem programů, koupelna se sprchovým koutem a WC. Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem s možností regulace (obsluhuje host). Domácí zvíře je možno vzít s sebou (poplatek 300 Kč).

Cena

zima 21.12. – 31.3. týdenní pobyt 1.400 Kč / apartmán / noc / sobota - sobota
víkend 3.600 Kč / apartmán / pátek – neděle
léto 1.6. - 30.9. týdenní pobyt 1.000 Kč / apartmán / noc / sobota - sobota
víkend 3.200 Kč / apartmán / pátek – neděle
mezi sezóna 1.4. - 31.5. + 1.10. - 20.12. týdenní pobyt 800 Kč / apartmán / noc/ sobota- sobota
víkend 2.800 Kč / apartmán / pátek – neděle

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu včetně energií, ložní prádlo, parkování, sklepní box na úschovu lyží, kol a závěrečný úklid.

Platba

Závazná rezervace, společně se zasláním rezervačního voucheru vzniká po zaplacení zálohy ve výši 30% na účet KB 19-6022430287/0100, v.s. (datum dne nástupu na ubytování). Doplatek zašlete nejpozději do 10 dnů před zahájením pobytu. Po obdržení vašeho doplatku na výše uvedený účet, Vám e-mailem zašleme pobytový voucher, který předložíte při ubytování.

Důležité informace k ubytování

  • mapa ubytování + kontakt
  • nástup na ubytování je od 16hod.
  • klíče jsou k vyzvednutí u p. Tulachové - telefon 604 681 359 - prosím volat den před příjezdem!
  • prosím, vezměte si s sebou vlastní ručníky a utěrky
  • v den odjezdu prosím vykliďte apartmán do 10hod.
  • případné dotazy týkající se ubytování, Vám rád zodpoví p.ČÍŽEK 777 327 594

Odkazy